Kemp Červenka

Kemp Červenka

Provozuje ESTER z.s.


Klidný kemp je umístěn podél potoka Červenka , jen několik minut pěší chůze od městečka Javorník. Každý rok se snažíme o jeho vylepšení a udržování s maximálním úsilím. Chceme nabízet odpočinek a zážitky pro rodiny i jednotlivce, kteří hledají klidné a jednoduché prostředí pro své dovolené a dny volna. Jsme v dosahu krásného pohoří Rychlebských hor s mnoha zajímavými místy.

Pobyt v chatách

Areál kempu tvoří 6 celoročně obyvatelných chat s kapacitou 6 lůžek. Vybavená kuchyně s jídelním koutem a sociálním zařízením (WC, sprcha, umývadlo)a dvoulůžkový pokoj jsou umístěny v přízemí, v podkroví jsou čtyři postele s lůžkovinami. Celková dispozice a vybavení je komfortní i pro delší pobyty. Chaty mají také zastřešená patia. Každá chata disponuje 1 parkovacím místem, pokud nestačí, je možné dohodnout s provozovatelem další možnost parkování.

Karavany a obytná auta

Součástí kempu je také plocha určená pro stání obytných aut a karavanů. Stání jsou upravená, očíslovaná s plochou od 80 do 130 m2. K dispozici jsou stání s připojením na el. energii s kapacitou 6 A – 1KW .

Stanování

Kemp má také vyhrazenou plochy pro stanování. Jsou zde místa pro větší stany a nabízíme i menší oddělená stanová místa s dostatkem soukromí.

Centrem našeho koupaliště je bazén ojedinělé velikosti, s plochou cca 750 m2. Další bazén pro děti má plochu cca 225 m2. Moderní filtrace a automatizovaná úprava vody zaručují vysokou kvalitu koupání. Sociální zázemí, šatny – převlékárny, zastřešené sezení, odpočinkové trávníkové plochy a občerstvení, to vše v tomto hezkém prostředí naplňuje očekávání našich návštěvníků.

Sociální zázemí

Sociální zázemí nabízí společnou kempovou kuchyni s kombinovaným sporákem, lednicemi a prostorem pro přípravu stravy a umýváíní nádobí. Do této části patří chráněný, zastřešený prostor určený ke stolování. Kapacita je cca 40 míst.

Sociální zařízení koupelen a záchodů, stále tradičně určené pro muže, ženy a nově také s možností dohody o využití rodinné koupelny, má dostatečnou kapacitu. Součástí ceny pobytu je bezplatné používání sprch a teplé vody, dnes již ojedinělá nabídka.

Kempařům slouží také místo pro odpadní vody chemických záchodů, možnost doplnění pitné vody, dobíjení baterií, kompresor na vzduch a možnost vypůjčení nářadí na opravy kol i aut, případně s nabídkou pomoci naším mechanikem.


HLAVNÍ SEZÓNA: 1.6.-1.9.

VEDLEJŠÍ SEZÓNA: 15.4.-31.5. a 1.9.-31.10.

Provoz kempu od 1.11. – 14.4. (na základě individuální dohody a provozních podmínkách)

REZERVACE
Ceník Kemp Červenka

CHATYHLAVNÍ SEZONA 15. 6. – 15.9. 2022

2100 Kč CHATA/NOC a MIN. POBYT 3 NOCI

MIMO SEZONU 15.3. – 14.6. A 16.9. – 31.10. 2022

1 800 Kč CHATA/NOC

OSTATNÍ PLATBY

• MĚŘENÁ SPOTŘEBA EL. PROUDU 8,- Kč/ KWh (osvětlení, ohřev vody, el. spotř. max. 1000 W)

• VNITŘNÍ PARKOVACÍ MÍSTO ZDARMA ( 1 OSOBNÍ AUTO/1 CHATA

• VNĚJŠÍ PARKOVACÍ MÍSTO 20 Kč / DEN ( PO DOHODĚ S PERSONÁLEM KEMPU )

• VRATNÁ KAUCE 1000,- Kč/CHATA

• VRATNÁ KAUCE NA ČIPOVOU KARTU NA VJEZD DO AREÁLU 100-, KČ

Platba za pobyt probíhá na základě vystavené zálohové faktury předem (pro pobyty více než 2 noci)na bankovní účet provozovatele. Hotově v recepci kempu se zálohou předem

Storno podmínky:

  • zrušení 30 – 10 dny před nástupem pobytu: storno poplatek 50% z celkové cenyzálohové faktury, minimálně 1000 Kč
  • méně jak 10 dny: poplatek 100% z celkové ceny ve výši zálohové faktury.

MÍSTA PRO STANYTANOVÁ MÍSTA JSOU VYZNAČENA. KAŽDÉ STANOVÉ MÍSTO MÁ VYHRAZENO JEDNO PARKOVACÍ MÍSTO PRO OSOBNÍ AUTOMOBIL.

V CENĚ POBYTU JE POUŽÍVÁNÍ SOCIÁLNÍHO ZAŘÍZENÍ, KUCHYNĚ PRO TÁBORNÍKY A KRYTÝ PROSTOR PRO KONZUMACI STRAVY U TÁBOROVÉ KUCHYNĚ.

ZÁKLADNÍ CENY

• MÍSTO PRO STAN DO 3 OSOB 120 Kč / NOC

• MÍSTO PRO STAN 3 – 6 OSOB 180 Kč/ NOC

• OSOBA OD 15 LET 120 Kč/ NOC

• DÍTĚ 3 – 15 LET 100 Kč/ NOC

• DITĚ DO 3 LET 30 Kč/ NOC

U VYBRANÝCH MÍST JE MOŽNOST NAPOJENÍ NA EL. PROUD DO 500W SPOTŘEBIČE ZA POPLATEK 30 Kč/ DEN POBYTU.

PARKOVÁNÍ DRUHÉHO VOZIDLA JE ZA POPLATEK 20 Kč/ DEN VE VNĚJŠÍM VYHRAZENÉM PROSTORU – PO DOHODĚ S PERSONÁLEM KEMPU.

Karavan, obytné auto:• OBYTNÉ AUTO DO 750 CM DÉLKY, DVA DOSPĚLÍ 500 Kč/ NOC

• KARAVAN DO 600CM , OSOBNÍ AUTO, DVA DOSPĚLÍ 500 Kč/NOC

• OBYTNÉ AUTO, KARAVAN NAD DÉLKU 750CM, RESP.600 CM, DVA DOSPĚLÍ 600 Kč/ NOC

• DALŠÍ OSOBA (OD 15 LET VĚKU) 120 Kč/ NOC

• DÍTĚ DO 3 LET ZDARMA

• DÍTĚ 3 – 15 LET 100 Kč/ NOC

Možnost připojení na el. proud za 50,- Kč/den. S MAX. ODBĚREM 1000W. Sociální zařízení, kuchyně, stravovací prostor, výlevka pro chemický záchod je v ceně pobytu.

V kempu nejsou povoleni domácí mazlíčci.

Přihlášení k ubytování na recepci je možné od 14-19 hod. Pozdní příjezdy musí být nahlášeny předem do 18 hodin.

Předání chat a úhrada do 10.00 hod., předání a úhrada stanových, karavanových míst a míst pro obytná auta do 11.00 hod.


Odpočinkový areál ČervenkaNa ploše +- 5000 m2 , která je součástí Areálu Červenka a doplňuje stejnojmenný kemp, vzniká od podzimu 2022 odpočinkový prostor. Podstatná změna bývalého prostoru koupaliště byla vynucena především trvale se projevujícími a gradujícími strukturálními/statickými nadále neopravitelnými poruchami hlavního bazénového tělesa.

Součástí odpočinkového areálu jsou dvě fontány s vodní plochou bezmála 300 m2. Okolí fontán je uzpůsobeno pro skupinovou i individuální relaxaci doplněné množstvím zeleně, květin, malé laguny, pergolou a sezením s možností občerstvení.

V roce 2023 je naším plánem mít základní část v provozu od června. Finální podobu areál získá do sezony roku 2024, kdy především rostoucí zeleň doplní atmosféru areálu.

Je naším přáním a věříme, že návštěvníci kempu příjmou, jako součást svého pobytu, nabídku krásného prostředí pro aktivní odpočinek a relaxaci, na kterém s velkou vervou pracuje tým ESTER z.s. spolu s klienty.

Vstup do odpočinkového areálu je pro návštěvníky Kempu Červenka zdarma.


KontaktRezervace jsou možné ZASLÁNÍM REZERVAČNÍHO FORMULÁŘE NEBO E-MAILEM


PROVOZ RECEPCE:

  • pondělí – neděle 9-12h a 15-19h

recepce : Josef Petřík a kolektiv

informace a dotazy Abe Staněk

REZERVACE